domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C323C511F3G5TA
C323C511F3G5TA
C323C511F3G5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C323C511F3G5TA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C323C511F3G5TA
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 510PF 25V C0G/NP0 RADIAL
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number C323C511F3G5TA Výrobce KEMET
Popis CAP CER 510PF 25V C0G/NP0 RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 106792 pcs Datový list Goldmax, C0G 300 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) -
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Série Goldmax, 300 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads - Kinked
Rozestup vývodù 0.200" (5.08mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.300" (7.62mm) Funkce Low ESL
Poruchovost - Detailní popis 510pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapacitní 510pF Aplikace General Purpose