C325C271F3G5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C325C271F3G5TA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | C325C271F3G5TA |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP CER 270PF 25V C0G/NP0 RADIAL |
Product parameter
| Part Number | C325C271F3G5TA | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 270PF 25V C0G/NP0 RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 129124 pcs | Datový list | Goldmax, C0G 300 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±1% | Tloušťka (Max) | - |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) |
| Série | Goldmax, 300 | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Lead Style | Formed Leads - Kinked |
| Rozestup vývodù | 0.200" (5.08mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.300" (7.62mm) | Funkce | Low ESL |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 270pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| kapacitní | 270pF | Aplikace | General Purpose |