C333C104F5G5TA7301
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C333C104F5G5TA7301 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | C333C104F5G5TA7301 |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | C333C104F5G5TA7301 | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 37157 pcs | Datový list | Goldmax, C0G 300 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±1% | Tloušťka (Max) | - |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) |
| Série | Goldmax, 300 | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Radial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Lead Style | Formed Leads - Kinked |
| Rozestup vývodù | 0.200" (5.08mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.400" (10.16mm) | Funkce | Low ESL |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 0.1µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| kapacitní | 0.1µF | Aplikace | General Purpose |