domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C901U331KVYDBAWL40
C901U331KVYDBAWL40
C901U331KVYDBAWL40
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C901U331KVYDBAWL40 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C901U331KVYDBAWL40
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number C901U331KVYDBAWL40 Výrobce KEMET
Popis CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 169457 pcs Datový list
Kategorie Kondenzátory Napìtí - AC -
Napětí - Jmenovitá 400VAC Tolerance 330pF
Tloušťka (Max) Y5P (B) Povrchová montáž Land Velikost 0.394" (10.00mm)
Velikost / Rozměry 0.276" Dia (7.00mm) Série C900
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence Safety
hodnocení X1, Y1 Polarizace Radial, Disc
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Výrobní číslo výrobce C901U331KVYDBAWL40 Lead Style -
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost Formed Leads - Kinked Rozšířený popis 330pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
ESR (Equivalent Resistance Series) ±10% Popis CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL