domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > CCR05CG101JM
CCR05CG101JM
CCR05CG101JM
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CCR05CG101JM s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CCR05CG101JM
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 100PF 200V 5% RADIAL
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 51638 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
200 pcs
Product parameter
Part Number CCR05CG101JM Výrobce KEMET
Popis CAP CER 100PF 200V 5% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 51638 pcs Datový list
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) -
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm)
Série Military, MIL-PRF-20, CCR05 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména C052G101J2G5CM
CCR05CG101JM-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 54 Weeks Lead Style Formed Leads
Rozestup vývodù 0.200" (5.08mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 0.200" (5.08mm) Funkce -
Poruchovost M (1%) Detailní popis 100pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapacitní 100pF Aplikace General Purpose