domů > produkty > Kondenzátory > Tantalové kondenzátory > CWR11JH105KB
CWR11JH105KB
CWR11JH105KB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CWR11JH105KB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CWR11JH105KB
Výrobce KEMET
Popis CAP TANT 1.0UF 10% 20V 1206
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 78016 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number CWR11JH105KB Výrobce KEMET
Popis CAP TANT 1.0UF 10% 20V 1206 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 78016 pcs Datový list T492, CWR11 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 20V
Typ Molded Tolerance ±10%
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11
Obal Original-Reel® Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Ostatní jména 1001-2229-6
1001-2229-6-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobce Size Code A
Životnost @ Temp. - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 0.071" (1.80mm)
Funkce Military Poruchovost B (0.1%)
ESR (Equivalent Resistance Series) 10 Ohm Detailní popis 1µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric) 10 Ohm
kapacitní 1µF