domů > produkty > Relé > Signálové relé, Až 2 zesilovače > EB2-4.5TNU
EB2-4.5TNU
EB2-4.5TNU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EB2-4.5TNU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EB2-4.5TNU
Výrobce KEMET
Popis RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
(v amerických dolarech)
3600 pcs
Product parameter
Part Number EB2-4.5TNU Výrobce KEMET
Popis RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 59645 pcs Datový list EA2, EB2 Series
Kategorie Relé Zapnout napìtí (Max) 3.38 VDC
Vypnout napìtí (Min) - styl koncovky Gull Wing
spínací napětí 250VAC, 220VDC - Max Série EB2
Doba uvolnění 1ms Typ relé General Purpose
Obal Tube Provozní teplota -40°C ~ 85°C
vypínací čas 2ms Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 54 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Detailní popis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontakt Rating (aktuální) 1A
Materiál kontaktu Silver Alloy, Gold Alloy Kontaktní formulář DPDT (2 Form C)
Coil Voltage 4.5VDC Typ cívky Latching, Dual Coil
Odpor cívky 145 Ohms Coil Power 140 mW
Coil Current 31.0mA