domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ESC686M035AE3AA
ESC686M035AE3AA
ESC686M035AE3AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ESC686M035AE3AA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ESC686M035AE3AA
Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number ESC686M035AE3AA Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1106783 pcs Datový list ESC686M035AE3AA SpecESC Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 35V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.236" Dia (6.00mm) Série ESC
Ripple Current @ Low Frequency 210mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 300mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 399-6087 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 220 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 220 mOhm @ 100kHz Detailní popis 68µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 220 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 68µF Aplikace General Purpose