domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EST228M050AN2AA
EST228M050AN2AA
EST228M050AN2AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EST228M050AN2AA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EST228M050AN2AA
Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number EST228M050AN2AA Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 64445 pcs Datový list EST Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm) Série EST
Ripple Current @ Low Frequency 2.76A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.68A @ 100kHz