L0201C15NJRMST
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit L0201C15NJRMST s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | L0201C15NJRMST |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | FIXED IND 15NH 100MA 800 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 15000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | L0201C15NJRMST | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 15NH 100MA 800 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1791777 pcs | Datový list | SMD Ferrite Inductors & Beads Catalog |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Multilayer |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | 0201 (0603 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) | stínění | Unshielded |
| Série | L-RMS | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 7 @ 100MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 0201 (0603 Metric) | Ostatní jména | 399-9549-2 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ceramic |
| Frekvence indukčnosti - test | 100MHz | indukčnost | 15nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.013" (0.33mm) | Frekvence - Self Resonant | 3.3GHz |
| Detailní popis | 15nH Unshielded Multilayer Inductor 100mA 800 mOhm Max 0201 (0603 Metric) | DC Resistance (DCR) | 800 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 100mA | Proud - Saturace | - |