domů > produkty > Kondenzátory > Tantalové - polymerní kondenzátory > M551B128K040AS
M551B128K040AS
M551B128K040AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M551B128K040AS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number M551B128K040AS
Výrobce KEMET
Popis CAP TANT POLY 1200UF 40V CHA MNT
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 223 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
8 pcs
Product parameter
Part Number M551B128K040AS Výrobce KEMET
Popis CAP TANT POLY 1200UF 40V CHA MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 223 pcs Datový list M55 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 40V
Typ Hermetically Sealed Tolerance ±10%
Velikost / Rozměry 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm) Série M55
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice M55 Module Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobce Size Code B Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 0.520" (13.20mm) Funkce General Purpose
ESR (Equivalent Resistance Series) 20 mOhm Detailní popis 1200µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 40V M55 Module 20 mOhm
kapacitní 1200µF