T110D227K010AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit T110D227K010AS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | T110D227K010AS |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP TANT 220UF 10V 10% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
Product parameter
| Part Number | T110D227K010AS | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP TANT 220UF 10V 10% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 12806 pcs | Datový list | T110, T212 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 10V |
| Typ | Hermetically Sealed | Tolerance | ±10% |
| Velikost / Rozměry | 0.351" Dia x 0.786" L (8.92mm x 19.96mm) | Série | T110 |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | 399-11314 | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks | Výrobce Size Code | D |
| Životnost @ Temp. | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | General Purpose | Poruchovost | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 600 mOhm | Detailní popis | 220µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 10V Axial 600 mOhm |
| kapacitní | 220µF |