T322C335K035AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit T322C335K035AS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | T322C335K035AS |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP TANT 3.3UF 35V 10% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 149 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | T322C335K035AS | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP TANT 3.3UF 35V 10% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 66098 pcs | Datový list | T322, T323 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 35V |
| Typ | Molded | Tolerance | ±10% |
| Velikost / Rozměry | 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm) | Série | T322 |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | 399-1526 | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 21 Weeks | Výrobce Size Code | C |
| Životnost @ Temp. | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | General Purpose | Poruchovost | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 4 Ohm | Detailní popis | 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 35V Axial 4 Ohm |
| kapacitní | 3.3µF |