T322E476K020AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit T322E476K020AS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | T322E476K020AS |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP TANT 47UF 20V 10% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| Part Number | T322E476K020AS | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP TANT 47UF 20V 10% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 36065 pcs | Datový list | T322, T323 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 20V |
| Typ | Molded | Tolerance | ±10% |
| Velikost / Rozměry | 0.280" Dia x 0.530" L (7.11mm x 13.46mm) | Série | T322 |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | 399-1501 | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks | Výrobce Size Code | E |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 1.2 Ohm | Detailní popis | 47µF Molded Tantalum Capacitors 20V Axial 1.2 Ohm |
| kapacitní | 47µF |