T356K476K025AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit T356K476K025AS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | T356K476K025AS |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP TANT 47UF 25V 10% RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | T356K476K025AS | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP TANT 47UF 25V 10% RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 21848 pcs | Datový list | T35x Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Typ | Conformal Coated | Tolerance | ±10% |
| Velikost / Rozměry | 0.350" Dia (8.90mm) | Série | T356, UltraDip II |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Disc |
| Ostatní jména | 399-1347 | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 21 Weeks | Výrobce Size Code | K |
| Životnost @ Temp. | - | Rozestup vývodù | 0.200" (5.08mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.610" (15.50mm) |
| Funkce | General Purpose | Poruchovost | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 1 Ohm | Detailní popis | 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc 1 Ohm |
| kapacitní | 47µF |