T495D477K006ASE125
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit T495D477K006ASE125 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | T495D477K006ASE125 |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2917 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | T495D477K006ASE125 | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2917 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4407 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 6.3V |
| Typ | Molded | Tolerance | ±10% |
| Velikost / Rozměry | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) | Série | T495 |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | 2917 (7343 Metric) |
| Ostatní jména | 399-3348-1 | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobce Size Code | D | Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.122" (3.10mm) | Funkce | General Purpose |
| Poruchovost | - | ESR (Equivalent Resistance Series) | 125 mOhm |
| Detailní popis | 470µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 125 mOhm | kapacitní | 470µF |