T495X227M010ATE080
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit T495X227M010ATE080 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | T495X227M010ATE080 |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP TANT 220UF 20% 10V 2917 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | T495X227M010ATE080 | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP TANT 220UF 20% 10V 2917 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 73845 pcs | Datový list | T495 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 10V |
| Typ | Molded | Tolerance | ±20% |
| Velikost / Rozměry | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) | Série | T495 |
| hodnocení | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 2917 (7343 Metric) | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 23 Weeks | Výrobce Size Code | X |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.169" (4.30mm) |
| Funkce | General Purpose | Poruchovost | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 80 mOhm @ 100kHz | Detailní popis | 220µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 80 mOhm @ 100kHz |
| kapacitní | 220µF |