T520V477M2R5ASE015
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit T520V477M2R5ASE015 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | T520V477M2R5ASE015 |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | T520V477M2R5ASE015 | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5283 pcs | Datový list | T520 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 2.5V |
| Typ | Molded | Tolerance | ±20% |
| Velikost / Rozměry | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) | Série | KO-CAP® T520 |
| hodnocení | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 2917 (7343 Metric) | Ostatní jména | 399-3158-2 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) | Výrobce Size Code | V |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Funkce | General Purpose | ESR (Equivalent Resistance Series) | 15 mOhm @ 100kHz |
| Detailní popis | 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 15 mOhm @ 100kHz | kapacitní | 470µF |