domů > produkty > Kondenzátory > Tantalové - polymerní kondenzátory > T520W337M2R5ATE025
T520W337M2R5ATE025
T520W337M2R5ATE025
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit T520W337M2R5ATE025 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number T520W337M2R5ATE025
Výrobce KEMET
Popis CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
(v amerických dolarech)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Part Number T520W337M2R5ATE025 Výrobce KEMET
Popis CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70539 pcs Datový list T52x,T530 Series, KO-CAP®
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 2.5V
Typ Molded Tolerance ±20%
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Série KO-CAP® T520
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2917 (7343 Metric) Ostatní jména 399-12341-2
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks
Výrobce Size Code W Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.059" (1.50mm) Funkce General Purpose
ESR (Equivalent Resistance Series) 25 mOhm @ 100kHz Detailní popis 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm @ 100kHz
kapacitní 330µF