domů > produkty > Kondenzátory > Tantalové - polymerní kondenzátory > T540B686M006DH8510
T540B686M006DH8510
T540B686M006DH8510
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit T540B686M006DH8510 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number T540B686M006DH8510
Výrobce KEMET
Popis CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 9326 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number T540B686M006DH8510 Výrobce KEMET
Popis CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9326 pcs Datový list T540, T541 Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 6.3V
Typ Molded Tolerance ±20%
Velikost / Rozměry 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Série KO-CAP® T540
hodnocení COTS Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1411 (3528 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobce Size Code B Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 0.083" (2.10mm) Funkce High Reliability
ESR (Equivalent Resistance Series) 80 mOhm @ 100kHz Detailní popis 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz
kapacitní 68µF