domů > produkty > Kondenzátory > Tantalové - polymerní kondenzátory > T591D107M010ATE080
T591D107M010ATE080
T591D107M010ATE080
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit T591D107M010ATE080 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number T591D107M010ATE080
Výrobce KEMET
Popis CAP TANT POLY 100UF 10V 2917
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number T591D107M010ATE080 Výrobce KEMET
Popis CAP TANT POLY 100UF 10V 2917 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77959 pcs Datový list T59x Series, KO-CAP®
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Typ Molded Tolerance ±20%
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Série KO-CAP® T591
hodnocení - Obal Original-Reel®
Paket / krabice 2917 (7343 Metric) Ostatní jména 399-12364-6
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Výrobní standardní doba výroby 33 Weeks
Výrobce Size Code D Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.122" (3.10mm) Funkce General Purpose
ESR (Equivalent Resistance Series) 80 mOhm @ 100kHz Detailní popis 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 80 mOhm @ 100kHz
kapacitní 100µF