VC2220K122R020
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit VC2220K122R020 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | VC2220K122R020 |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | VARISTOR 33V 1.2KA 2220 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | VC2220K122R020 | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 33V 1.2KA 2220 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 114712 pcs | Datový list | VC Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 33V |
| Varistorové napětí (Min) | 29.7V | Varistorové napětí (Max) | 36.3V |
| Série | Automotive, AEC-Q200, VC | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 2220 (5750 Metric) | Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maximální DC voltů | 26V | Maximální AC voltů | 20V |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Energie | 8.0J |
| Detailní popis | 33V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric) | Aktuální - Překročení | 1.2kA |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
VC20M00140KBA - Výrobci:
AVX Corporation - Popis:
VARISTOR 22V 200A 1206 - Na skladě:
187367
- Část#:
VC20MA0160KBA - Výrobci:
AVX Corporation - Popis:
VARISTOR 24.5V 200A 1206 - Na skladě: