APT1608SYCK
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit APT1608SYCK s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | APT1608SYCK |
|---|---|
| Výrobce | Kingbright |
| Popis | LED YELLOW CLEAR CHIP SMD |
Product parameter
| Part Number | APT1608SYCK | Výrobce | Kingbright |
|---|---|---|---|
| Popis | LED YELLOW CLEAR CHIP SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1377247 pcs | Datový list | APT1608SYCK |
| Kategorie | Optoelektronika | Vlnová délka - Peak | 590nm |
| Vlnová délka - Dominantní | 590nm | Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 2V |
| Úhel pohledu | 120° | Dodavatel zařízení Package | Chip LED |
| Velikost / Rozměry | 1.60mm L x 0.80mm W | Série | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Ostatní jména | 754-1124-2 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) | Millicandela Rating | 150mcd |
| Výrobní standardní doba výroby | 9 Weeks | Průhlednost objektivu | Clear |
| Styl Objektiv / Velikost | Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm | objektiv Color | Colorless |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška (Max) | 0.75mm |
| Funkce | - | Detailní popis | Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric) |
| Aktuální - Test | 20mA | Konfigurace | Standard |