domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0805D100J101KHT
0805D100J101KHT
0805D100J101KHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0805D100J101KHT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0805D100J101KHT
Výrobce Knowles NOVACAP
Popis CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0805
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 73695 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 0805D100J101KHT Výrobce Knowles NOVACAP
Popis CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0805 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 73695 pcs Datový list MLCC CatalogHigh Temperature Chip, COG
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.054" (1.37mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Ostatní jména 1763-1000-2 Provozní teplota -55°C ~ 200°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce High Temperature
Poruchovost - Detailní popis 10pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapacitní 10pF Aplikace General Purpose