domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0805E331K101KHT
0805E331K101KHT
0805E331K101KHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0805E331K101KHT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0805E331K101KHT
Výrobce Knowles NOVACAP
Popis CAP CER 330PF 100V 0805
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 97730 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number 0805E331K101KHT Výrobce Knowles NOVACAP
Popis CAP CER 330PF 100V 0805 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 97730 pcs Datový list MLCC CatalogHigh Temperature Chip, Class II
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.054" (1.37mm)
teplotní koeficient - Velikost / Rozměry 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Série - hodnocení -
Obal Original-Reel® Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Ostatní jména 1763-1022-6 Provozní teplota -55°C ~ 200°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce High Temperature
Poruchovost - Detailní popis 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor 0805 (2012 Metric)
kapacitní 330pF Aplikace General Purpose