domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206E682K251KHT
1206E682K251KHT
1206E682K251KHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206E682K251KHT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206E682K251KHT
Výrobce Knowles NOVACAP
Popis CAP CER 6800PF 250V 1206
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
In Stock 82933 pcs
Product parameter
Part Number 1206E682K251KHT Výrobce Knowles NOVACAP
Popis CAP CER 6800PF 250V 1206 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
Dostupné množství 82933 pcs Datový list MLCC CatalogHigh Temperature Chip, Class II
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.064" (1.63mm)
teplotní koeficient - Velikost / Rozměry 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 200°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce High Temperature
Poruchovost - Detailní popis 6800pF ±10% 250V Ceramic Capacitor 1206 (3216 Metric)
kapacitní 6800pF Aplikace General Purpose