domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 2225D183J251KHT
2225D183J251KHT
2225D183J251KHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2225D183J251KHT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2225D183J251KHT
Výrobce Knowles NOVACAP
Popis CAP CER 0.018UF 250V C0G 2225
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
In Stock 6304 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number 2225D183J251KHT Výrobce Knowles NOVACAP
Popis CAP CER 0.018UF 250V C0G 2225 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
Dostupné množství 6304 pcs Datový list MLCC CatalogHigh Temperature Chip, COG
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.080" (2.03mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2225 (5763 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 200°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce High Temperature
Poruchovost - Detailní popis 0.018µF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
kapacitní 0.018µF Aplikace General Purpose