domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0505J2000620GQT
0505J2000620GQT
0505J2000620GQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0505J2000620GQT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0505J2000620GQT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 62PF 200V C0G/NP0 0505
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number 0505J2000620GQT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 62PF 200V C0G/NP0 0505 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70436 pcs Datový list High Q Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±2% Tloušťka (Max) 0.050" (1.27mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0505 (1313 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce High Q, Low Loss Poruchovost -
Detailní popis 62pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) kapacitní 62pF