0505J2001P80CQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0505J2001P80CQT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0505J2001P80CQT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0505 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 0505J2001P80CQT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0505 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 127187 pcs | Datový list | High Q Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Jmenovitá | 200V | Tolerance | 1.8pF |
| Tloušťka (Max) | C0G, NP0 | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) | Série | - |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) | Zvlněný proud - nízká frekvence | General Purpose |
| hodnocení | - | Polarizace | 0505 (1313 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Výrobní číslo výrobce | 0505J2001P80CQT | Lead Style | 0.050" (1.27mm) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Epoxy Mountable, High Q, Low Loss |
| Poruchovost | - | Rozšířený popis | 1.8pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±0.25pF | Popis | CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0505 |