0505Y2001P60BQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0505Y2001P60BQT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0505Y2001P60BQT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 1.6PF 200V C0G/NP0 0505 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 0505Y2001P60BQT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 1.6PF 200V C0G/NP0 0505 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 120694 pcs | Datový list | High Q Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±0.1pF | Tloušťka (Max) | 0.050" (1.27mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 (1B) | Velikost / Rozměry | 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) |
| Série | FlexiCap™ | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0505 (1313 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Lead Style | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | High Q, Low Loss, Soft Termination | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 1.6pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric) | kapacitní | 1.6pF |