domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0603J0100563MXT
0603J0100563MXT
0603J0100563MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0603J0100563MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0603J0100563MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.056UF 10V X7R 0603
(v amerických dolarech)
8000 pcs
Product parameter
Part Number 0603J0100563MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.056UF 10V X7R 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 406221 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.056µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapacitní 0.056µF