domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0603J0500331KXR
0603J0500331KXR
0603J0500331KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0603J0500331KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0603J0500331KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 50V X7R 0603
(v amerických dolarech)
32000 pcs
Product parameter
Part Number 0603J0500331KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 50V X7R 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 489923 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapacitní 330pF