domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0603J0631P20DFT
0603J0631P20DFT
0603J0631P20DFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0603J0631P20DFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0603J0631P20DFT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1.2PF 63V C0G/NP0 0603
(v amerických dolarech)
8000 pcs
Product parameter
Part Number 0603J0631P20DFT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1.2PF 63V C0G/NP0 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 258393 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 63V
Tolerance ±0.5pF Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 1.2pF ±0.5pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapacitní 1.2pF