0603J2000270KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0603J2000270KCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0603J2000270KCT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0603 |
Product parameter
| Part Number | 0603J2000270KCT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 473256 pcs | Datový list | MLCC Standard Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Jmenovitá | 200V | Tolerance | 27pF |
| Tloušťka (Max) | C0G, NP0 | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) | Série | - |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) | Zvlněný proud - nízká frekvence | General Purpose |
| hodnocení | - | Polarizace | 0603 (1608 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Výrobní číslo výrobce | 0603J2000270KCT | Lead Style | 0.031" (0.80mm) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Epoxy Mountable |
| Poruchovost | - | Rozšířený popis | 27pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±10% | Popis | CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0603 |