0603J2000300FUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0603J2000300FUT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0603J2000300FUT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 30PF 200V C0G/NP0 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 8000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 0603J2000300FUT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 30PF 200V C0G/NP0 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 69110 pcs | Datový list | Ultra-low ESR, U Range |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±1% | Tloušťka (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | - | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Lead Style | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | High Q, Low Loss, Ultra Low ESR | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 30pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) | kapacitní | 30pF |