domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0603J2000330KUT
0603J2000330KUT
0603J2000330KUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0603J2000330KUT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0603J2000330KUT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 0603
(v amerických dolarech)
8000 pcs
Product parameter
Part Number 0603J2000330KUT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 160675 pcs Datový list Ultra-low ESR, U Range
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Poruchovost -
Detailní popis 33pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapacitní 33pF