domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0603Y0160182KXR
0603Y0160182KXR
0603Y0160182KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0603Y0160182KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0603Y0160182KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1800PF 16V X7R 0603
(v amerických dolarech)
32000 pcs
Product parameter
Part Number 0603Y0160182KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1800PF 16V X7R 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 478569 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 1800pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapacitní 1800pF