domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0603Y0160823KDR
0603Y0160823KDR
0603Y0160823KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0603Y0160823KDR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0603Y0160823KDR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.082UF 16V X7R 0603
(v amerických dolarech)
32000 pcs
Product parameter
Part Number 0603Y0160823KDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.082UF 16V X7R 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 256137 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Detailní popis 0.082µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapacitní 0.082µF