0603Y0253P30DFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0603Y0253P30DFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0603Y0253P30DFT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 8000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 0603Y0253P30DFT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 262278 pcs | Datový list | MLCC Series, High Reliability |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Jmenovitá | 25V | Tolerance | 3.3pF |
| Tloušťka (Max) | C0G, NP0 | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) | Série | FlexiCap™ |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) | Zvlněný proud - nízká frekvence | High Reliability, Automotive |
| hodnocení | - | Polarizace | 0603 (1608 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Výrobní číslo výrobce | 0603Y0253P30DFT | Lead Style | 0.031" (0.80mm) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Poruchovost | - | Rozšířený popis | 3.3pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±0.5pF | Popis | CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0603 |