domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0603Y0630331KXT
0603Y0630331KXT
0603Y0630331KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0603Y0630331KXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0603Y0630331KXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 63V X7R 0603
(v amerických dolarech)
8000 pcs
Product parameter
Part Number 0603Y0630331KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 63V X7R 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 463243 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 63V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Detailní popis 330pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapacitní 330pF