domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0603Y2000271KXR
0603Y2000271KXR
0603Y2000271KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0603Y2000271KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0603Y2000271KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 270PF 200V X7R 0603
(v amerických dolarech)
32000 pcs
Product parameter
Part Number 0603Y2000271KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 270PF 200V X7R 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 464352 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Detailní popis 270pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapacitní 270pF