0603Y2000392KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0603Y2000392KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0603Y2000392KXR |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 3900PF 200V X7R 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 32000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 0603Y2000392KXR | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 3900PF 200V X7R 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 501445 pcs | Datový list | MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±10% | Tloušťka (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| teplotní koeficient | X7R (2R1) | Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | FlexiCap™ | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Lead Style | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Soft Termination, High Temperature | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 3900pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) | kapacitní | 3900pF |