domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0603Y2000472KDR
0603Y2000472KDR
0603Y2000472KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0603Y2000472KDR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0603Y2000472KDR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 4700PF 200V X7R 0603
(v amerických dolarech)
32000 pcs
Product parameter
Part Number 0603Y2000472KDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 4700PF 200V X7R 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 266491 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 4700pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapacitní 4700pF