domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0603Y2002P70BFT
0603Y2002P70BFT
0603Y2002P70BFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0603Y2002P70BFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0603Y2002P70BFT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2.7PF 200V C0G/NP0 0603
Product parameter
Part Number 0603Y2002P70BFT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2.7PF 200V C0G/NP0 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 86787 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±0.1pF Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 2.7pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapacitní 2.7pF