domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0603Y2004P70DUT
0603Y2004P70DUT
0603Y2004P70DUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0603Y2004P70DUT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0603Y2004P70DUT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 0603
Product parameter
Part Number 0603Y2004P70DUT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 230228 pcs Datový list Ultra-low ESR, U RangeChip Part Number Guide
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±0.5pF Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 4.7pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) kapacitní 4.7pF