0805J0100562MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0805J0100562MXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0805J0100562MXR |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 5600PF 10V X7R 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 24000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 0805J0100562MXR | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 5600PF 10V X7R 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 433316 pcs | Datový list | MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 10V |
| Tolerance | ±20% | Tloušťka (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| teplotní koeficient | X7R (2R1) | Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Série | - | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 5600pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) | kapacitní | 5600pF |