domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0805J0635P60CAT
0805J0635P60CAT
0805J0635P60CAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0805J0635P60CAT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0805J0635P60CAT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 5.6PF 63V C0G/NP0 0805
(v amerických dolarech)
6000 pcs
Product parameter
Part Number 0805J0635P60CAT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 5.6PF 63V C0G/NP0 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 145290 pcs Datový list AEC-Q200 Automotive DatasheetChip Part Number Guide
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 63V
Tolerance ±0.25pF Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série - hodnocení AEC-Q200
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 5.6pF ±0.25pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) kapacitní 5.6pF