0805J1002P70BCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0805J1002P70BCR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0805J1002P70BCR |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 2.7PF 100V C0G/NP0 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 24000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 0805J1002P70BCR | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 2.7PF 100V C0G/NP0 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 114290 pcs | Datový list | MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±0.1pF | Tloušťka (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 (1B) | Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Série | - | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 2.7pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) | kapacitní | 2.7pF |