domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0805J2000123KDT
0805J2000123KDT
0805J2000123KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0805J2000123KDT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0805J2000123KDT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.012UF 200V X7R 0805
(v amerických dolarech)
6000 pcs
Product parameter
Part Number 0805J2000123KDT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.012UF 200V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 227433 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 0.012µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapacitní 0.012µF