domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0805J2500153MXT
0805J2500153MXT
0805J2500153MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0805J2500153MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0805J2500153MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.015UF 250V X7R 0805
(v amerických dolarech)
6000 pcs
Product parameter
Part Number 0805J2500153MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.015UF 250V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 278965 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.015µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) kapacitní 0.015µF